Profesjonalna kadra pracownicza i najlepszy park maszynowo-transportowy sprawia, że prace ziemne wykonane przez naszą załogę cechują się terminowością, profesjonalizmem i solidnym wykonaniem prac. Kiedy zobaczysz efekty naszej pracy, to aż z zachwytu kopara Ci opadnie.

Wykopy, planowanie terenu, rozbiórka…

Zapewniamy pełen wachlarz robót ziemnych wykonywanych koparko – ładowarką zarówno dla Klientów prywatnych, jak również firm. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie uwzględniając wszelkie sugestie inwestorów.
Wykonywany przez Ar-kop zakres prac obejmuje kompleksowe i wieloaspektowe planowanie oraz zagospodarowanie obszaru przeznaczonego do zabudowy. Zajmujemy się całościowym przygotowaniem danego terenu. Stare budynki niezależnie od gabarytów poddajemy rozbiórce. Powierzchnię ziemną pod zabudowę równamy, skarpujemy teren, wyrywamy korzenie. Zajmujemy się wywozem wszelakich materiałów sypkich, pozostałej po robotach ziemi, gruzu i innych odpadków widłami palet. Realizujemy wykopy pod wszelkiego rodzaju fundamenty, w tym budynki mało i dużo gabarytowe, domy jednorodzinne, bloki, piwnice, baseny oraz pomieszczenia przy zakładach pracy lub prywatnych posesjach, jak hale czy magazyny, parkingi i zbiorniki wodne. Prowadzimy wykopy pod przyłącza wodne, gazowe oraz elektryczne. Świadczymy także pomoc przy planowaniu i realizacji prac budowlanych dróg i chodników oraz w okresie zimowym odśnieżaniu.

Najlepszy sprzęt

W naszej pracy kierujemy się kilkoma żelaznymi zasadami. Po pierwsze, współpracujemy jedynie z najlepszymi fachowcami. Po drugie, świadczone przez nas usługi realizujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych, nowoczesnych, bogato wyposażonych i w pełni sprawnych technicznie koparko – ładowarkach. Jedynie wysokojakościowe zaplecze techniczne pozwala z sukcesem oraz na wyznaczony czas wykonać każdą, nawet najbardziej skomplikowaną robotę budowlaną.
Ar-kop dąży do tego, by być konkurencyjnym pod względem jakościowym, rzetelnym, terminowym oraz cenowym. Podczas realizacji każdej pracy ziemnej dbamy o precyzyjne wykonanie robót, w czym niezwykle ważnym elementem jest dysponowanie najlepszym parkiem maszynowym. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia. Obok prac ziemnych wykonywanych koparkami świadczymy także usługi z zakresu transportu i sprzedaży.

 

 

Koparko-ładowarka JCB 3CX CONTRACTOR

osprzęt:

- łyżki o szerokości 30cm, 45cm, 60cm, 90cm, 150cm(skarpówka)
- przednia łyżka otwierana o pojemności 1 metra sześciennego
- widły do palet

 

 

 

 

 

 

 

 

Koparka kołowa ATLAS 1004

osprzęt: 

- łyżki o szerokości 150cm (skarpówka hydrauliczna), 45cm oraz 80cm (o
  pojemności ok. 0,4 metra sześciennego)

 

 

 

 

 

 

 

 

Koparka gąsienicowa JCB 8085

osprzęt:

- łyżki o szerokości 30cm, 45cm, 60cm, 70cm, 90cm, 150cm (skarpówka hydrauliczna)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

miniMini koparka JCB 8030

osprzęt:

- łyżki o szerokości 30cm, 50cm, 130cm(skarpówka hydrauliczna)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wozidło TEREX ładowność 6 ton

KONTAKT:

Buków 276

32-031 Mogilany

  biuro@ar-kop.pl

KOPARKA i TRANSPORT:

 

   889 229 751